Jums ir jautājumi?
Jautājiet mums!
+371 67232211
info@laks.lv
latviski
по русски

05.08.2015

Daudz laimes dzimšanas dienā!

Krājaizdevu sabiedrība “Dzelzceļnieks KS” sveic VAS “Latvijas dzelzceļš” tā 96.gadadienā un katru dzelzceļnieku viņa profesionālajos svētkos!

 

VAS “Latvijas dzelzceļš” ir Latvijas attīstības un izaugsmes pamats - savienojot pilsētas, piegādājot kravas un pārvadājot pasažierus. Katru dienu tas savieno cilvēkus. Cilvēkus ar saviem tuviniekiem, cilvēkus ar saviem mērķiem un iespējām, un cilvēkus ar saviem sapņiem.

 

Bet katrs dzelzceļa kilometrs ir ne tikai sliedes un gulšņi. Katra, laikā sasniegusi savu galamērķi krava - ne tikai apgrozījuma rādītājs. Tas ir darbs, ko veic milzīgs kolektīvs, kura veiksmes stāsta pamatā ir spēja sadarboties.

 

Katrs pozitīvais rādītājs ir arī kāds dzīvesstāsts. Viens no tiem septiņiem tūkstošiem, kas veido milzīgo VAS “Latvijas dzelzceļš” saimi šodien. Un daudzi no tiem, kas saistīja savu dzīvi ar šo darbu kādreiz - visā VAS “Latvijas dzelzceļš” deviņdesmit sešu gadu ilgajā mūžā.

 

Novēlam, lai katru dienu pieaug ne tikai pārvadāto kravu apjoms un peļņa, bet arī darbinieku labklājība un viņu piederbības sajūta savam uzņēmumam!

 

Sveicam Dzelzceļnieku dienā!

 

Krājaizdevu sabiedrības “Dzelzceļnieks KS” kolektīvs