Jums ir jautājumi?
Jautājiet mums!
+371 67232211
info@laks.lv
latviski
по русски

02.03.2011

FKTK izveidota Klientu skola

Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) 2011. gada 1. martā ir atvērusi jaunu mājas lapu internetā tirgus dalībnieku klientu izglītošanai – Klientu skola

Klientu skola ikvienam jau esošam finanšu un kapitāla tirgus klientam vai topošajiem klientiem sniegs nepieciešamās pamatzināšanas pakalpojumu atbilstības (konkrētā klienta vajadzībām) un iespējamo nākotnes risku izvērtēšanai. Tāpat mājas lapā ir apkopota informācija, kas izskaidro finanšu sektora uzraudzības būtību un mērķus, Noguldījumu garantiju fonda un Apdrošināto aizsardzības fonda lomu un katras sektoru uzraugošās iestādes kompetences ietvarus.

Ikviens interesents – esošais vai topošais kāda pakalpojuma lietotājs finanšu un kapitāla tirgū, ir aicināts iepazīties ar Latvijā plašāk izmantojamo finanšu produktu izziņas materiāliem jeb aprakstiem, jo īpaši būtiskāko risku aprakstiem. Savukārt interaktīvā mājas lapas sadaļa dod iespēju atbildēt uz lietotāju biežāk uzdotajiem jautājumiem un skaidrot dažādas aktualitātes.

Informācija mājas lapā Klientu skola tiks regulāri atjaunināta un nepieciešamības gadījumā arī papildināta ar būtiskāko finanšu pakalpojumu aprakstiem.