Jums ir jautājumi?
Jautājiet mums!
+371 67232211
info@laks.lv
latviski
по русски

27.02.2012

KKS “Dzelzceļnieks KS” 2011.gada darbības rādītāji

Kārtējais gads ir aizvadīts un "Dzelzceļnieks KS" turpina stabilu un ilgtspējīgu attīstību.

Pagājušā gada finanšu rādītāji ir iepriecinoši, neskatoties uz nestabilo situāciju Latvijas ekonomikā. "Dzelzceļnieks KS" aktīvu apjoms ir pieaudzis par 6,4% un sasniedz 4,3 miljonus latu, pašu kapitāls pieaudzis par 23,8% līdz 1,1 milj.latu, kredītportfeļa pieaugums sastāda 6,6%. 2011.gadā ir uzlabojusies kredītportfeļa kvalitāte - kredīti bez kavējumiem sastāda 98,7% no kopēja kredītportfeļa, kas biedriem var viest drošības sajūtu par savu sadarbību ar "Dzelzceļnieks KS".

Atskatoties uz pagajušā gada rezultātiem varam secināt, ka visvairāk pieprasītākais krājaizdevu sabiedrības pakalpojums ir kreditēšana. 2011.gadā, pateicoties hipotekārajam kredītam, 27 ģimenes iegādājās jaunu mājokli, patēriņa kredīts ir palīdzējis īstenot 2017 biedru plānus, bet ar kredīta „Skola” palīdzību 2011.gadā skolai tika sagatavoti 83 skolnieki. Kredīts Ekspress, kas krājaizdevu sabiedrības pakalpojumos parādījās pusotru gadu atpakaļ, jau ir guvis lielu popularitāti: 2011.gada laikā to izmantojuši jau 1508 biedri, pēc kuru pozitīvajām atsauksmēm var spriest par dotā pakalpojuma nepieciešamību.

Sadarbībā ar apdrošināšanas sabiedrību ERGO, krājaizdevu sabiedrība sniedz saviem biedriem ekskluzīvus nosacījumus OCTA polises iegādei, piedāvajot bezprocentu kredītu. No gada sākuma šo izdevīgo iespēju izmantoja 109 dzelzceļnieki.

2011.gada laikā 194 biedri ar "Dzelzceļnieks KS" palīdzību sakārtoja savas kredītsaistības bankās un citās kreditējošās organizācijās, kur gan kreditēšanas nosacījumi, gan procentu likmes līmenis nav tik izdevīgs, kā pašu finanšu iestādē. Pārkreditējot savas saistības no bankām uz "Dzelzceļnieks KS", dzelzceļnieki ir ieguvēji, jo ikmēneša kredītu maksājumi ir daudz zemāki. Izrēķināts, ka 194 biedru kopējā ieekonomētā naudas summa ir ap 40 000 Ls!

Noguldījumus naudas līdzekļu uzkrāšanai un peļņas gūšanai 2011.gadā ir veikuši vairāk nekā 850 krājaizdevu sabiedrības biedru. Vienlīdz lielu popularitāti ir guvis gan krājkonts, gan arī termiņa un uzkrājuma noguldījumi.
Aptuveni 1000 biedru pārskaita algu uz saviem kontiem "Dzelzceļnieks KS", no kuriem veic gan skaidras naudas izņemšanu, gan arī komunālo un citu maksājumu apmaksu pēc izdevīgiem tarifiem.

No 2011. gada aprīļa mēneša krājaizdevu sabiedrībā darbojas klientu priekšrocību programma. No programmas ieviešanas brīža patēriņa kredītus saņēma 671 bronzas, 331 sudraba un 207 zelta klienti.

Salīdzinājumā ar bankām "Dzelzceļnieks KS" ir virkne priekšrocību, svarīgākās no kurām ir stabilitāte, drošība un daudz izdevīgāki nosacījumi. Šie iemesli ir labs un objektīvs pamats tam, ka šobrīd "Dzelzceļnieks KS" ir lielākā kooperatīvā krajaizdevu sabiedrība Latvijā biedru skaita ziņā, kas apvieno 12 320 cilvēkus.

Iepriecina, ka starp krājaizdevu sabiedrības biedriem ar katru gadu pieaug gados jauno cilvēku skaits – šobrīd tie sastāda 20%.

Cienījamie klienti, sadarbības partneri un draugi! Novēlam jums saglabāt tās vērtības, kas bija uzkrātas daudzu dzelzceļnieku paaudzēs – uzticību savam darbam, darba kolēģiem un savstarpējo cieņu.