Jums ir jautājumi?
Jautājiet mums!
+371 67232211
info@laks.lv
latviski
по русски

05.07.2013

Lietuvas krājaizdevu sabiedrību asociācijas vizīte

3 jūlijā ar vizīti Dzelzceļnieks KS apmeklēja Lietuvas krājaizdevu sabiedrību asociācijas delegācija, kas pārstāv Lietuvā pastāvošo 63 krājaizdevu sabiedrības ar 132 tūkstošus biedriem.

Vizītes mērķis bija pieredzes apmaiņa abu valstu krājaizdevu sabiedrību svarīgos jautājumos. Dzelzceļnieks KS valdes priekšsēdētāja Olga Kazačkova iepazīstināja viesus ar krājaizdevu sabiedrības darba specifiku un sniedza informāciju par tā rezultātiem, izaicinājumiem un nākotnes plāniem. Daudz izskatītu jautājumu bija aktuāli arī Lietuvas krājaizdevu sabiedrību pārstāvjiem, tāpēc stats par Dzelzceļnieks KS pats par sevi pārveidojas rosīgā diskusijā.

„Neskatoties uz atšķirībām mūsu likumdošanā, ar Lietuvas krājaizdevu sabiedrībām mums ir ļoti daudz kopīgo saskarsmes punktu”, - atzīmē Olga Kazačkova. „Šādas vizītes un pieredzes apmaiņa ir ārkārtīgi svarīga, jo mūsu ārzemju kolēģu pieredze palīdz mums labāk plānot arī savas krājaizdevu sabiedrības attīstību – ne tikai pārņemt labāko praksi, bet arī izvairīties no iespējamām kļūdām.”