Jums ir jautājumi?
Jautājiet mums!
+371 67232211
info@laks.lv
latviski
по русски

14.10.2010

Starptautiskā Krājaizdevu sabiedrību diena

21. oktobris - Starptautiskā Krājaizdevu sabiedrību diena!

Jau vairāk nekā 150 gadus krājaizdevu sabiedrības nodrošina saviem biedriem viegli pieejamus un kvalitatīvus finanšu pakalpojumus. Jau pats nosaukums krājaizdevu sabiedrība (krāj un aizdod) norāda, ka cilvēki apvienojušies, lai izveidotu organizāciju, kur uzglabāt naudu un pret mēreniem procentiem saviem biedriem piešķirt aizdevumus. Krājaizdevu sabiedrības ir unikālas organizācijas, kuru galvenais mērķis ir nevis peļņas gūšana, bet labums, ko no līdzdarbošanās kooperatīvā gūst katrs tā biedrs, izmantojot kooperatīva sniegtos pakalpojumus un kopīgiem spēkiem sagādātās iespējas.

Pirmie kooperatīvi pasaulē parādījās 19.gadsimta 40-tos gados, kad darba cilvēki Eiropā kopīgiem spēkiem centās pārvarēt ekonomiskās grūtības. Pieaugot krājaizdevu sabiedrību kustības pozitīvajai ietekmei, sākot ar 1948.gadu tika nolemts katru gadu oktobra trešo ceturtdienu atzīmēt visā pasaulē kā starptautisko krājaizdevu sabiedrību dienu.

Šogad oktobra trešajā ceturtdienā - 21. oktobrī, Starptautisko Krājaizdevu sabiedrību dienu svinēs vairāk nekā 184 miljoni cilvēku 97 pasaules valstīs, tai skaitā arī 12 tūkstoši krājaizdevu sabiedrības Dzelzceļnieks KS biedri. Šī gada krājaizdevu sabiedrību dienas devīze ir „Vietējs. Uzticams. Kalpo Tev”. Tā vēlreiz uzsver, ka krājaizdevu sabiedrības ir drošas, uzticību pelnījušas finanšu institūcijas ar uz biedriem orientētu servisu, kas ir daži no iemesliem, kāpēc miljoni cilvēku visā pasaulē izvēlas krājaizdevu sabiedrības.

Šī gada Starptautisko Krājaizdevu sabiedrību dienas tēma ir noguldījumi. Dzelzceļnieks KS nepaliek malā svinībām un piedāvā saviem biedriem izmantot šo dienu, lai ne tikai uzzinātu vairāk par noguldījumu iespējām, bet arī saņemtu pārsteiguma dāvanu, noformējot noguldījumu svētku nedēļā.

Starp dažādiem noguldījumu veidiem Jūs noteikti atradīsiet sev vispiemērotāko – depozīti, uzkrājuma un pieprasījuma noguldījumi, krājkonti. Izdevīgas procentu likmes palīdzēs ne vien saglabāt, bet arī pavairot Jūsu līdzekļus.

Dzelzceļnieks KS sveic savus biedrus Starptautiskajā krājaizdevu sabiedrību dienā un apsveic ar pārsteiguma dāvanu katru biedru, kas noformē noguldījumu svētku nedēļā no 18.līdz 23.oktobrim!

Spiežot šeit varat atrast vairāk informāciju par noguldījumu iespējām un veidiem.