Jums ir jautājumi?
Jautājiet mums!
+371 67232211
info@laks.lv
latviski
по русски

13.10.2011

Sveicam savus biedrus Starptautiskajā Krājaizdevu sabiedrību dienā

Krājaizdevu kooperatīvi sāk plaši attīstīties 20.gs sakumā, labvēlīgi ierekomendējot sevi Eiropā un ASV. Augot Krājaizdevu sabiedrību kustības labvēlīgajai ietekmei, jau 63.gadu oktobra trešajā ceturtdienā tiek atzīmēta Starptautiskā Krājaizdevu sabiedrību diena.


Katru gadu šī diena tiek aizvadīta zem noteiktas devīzes, šogad tā ir „Krājaizdevu sabiedrības būvē labāku pasauli”. Starptautiskā Krājaizdevu sabiedrību dienas devīze atbilst Starptautisko Kooperatīvu gada tēmai. Kooperatīvu gads sāksies jau šā gada 30.oktobrī un ilgs līdz 2012.gada novembrim. Gada gaitā tiks uzsvērts kooperatīvu ieguldījums nabadzības samazināšanā, radot darba vietas un veicinot sociālo integrāciju. Kā arī izskatīti jautājumi par kooperatīvu un krājaizdevu sabiedrību attīstības uzlabošanas iespējām. Ar vien vairāk sabiedrības pārstāvju pievienojas kooperatīvai kustībai, kas jau sen visā pasaulē rekomendēja sevi no pozitīvās puses.


Dzelzceļnieks KS  jau 16 gadus paliek uzticīgs saviem biedriem, piedāvājot izdevīgākos aizdevumu noteikumus kā patēriņa tā arī hipotekāriem kredītiem, racionālākos apmaksas grafikus un maksimāli īsus termiņus kredīta saņemšanai. Šobrīd ātrākais un vienkāršākais aizdevuma saņemšanas veids ir Ekspress kredīts, kuru iespējams saņemt dažu minūšu laikā vienkārši piezvanot un piesakot to pa tālruni. Kā arī piedāvājam izmantot bezprocentu kredītu OCTA un KASKO apdrošināšanas polises iegādei un aicinām neaizmirst par iespēju veidot noguldījumus, kas ļaus vieglāk veikt uzkrājumus un jūsu naudai nest peļņu. Dzelzceļnieks KS piedāvā vairākus noguldījumu veidus – termiņa un beztermiņa, ar dažādām procentu likmēm un nosacījumiem, kas ļauj izvēlēties sev piemērotāko. Biedriem, kuri izmanto Dzelzceļnieks KS algas kontu ir iespēja apmaksāt rēķinus un veikt pārskaitījumus, maksājot zemākas komisijas maksas, nekā bankās, kā arī atgādinām, ka Dzelzceļnieks KS  savu biedru kontus apkalpo bez maksas.


Šogad Starptautiskajā Krājaizdevu sabiedrību dienā  Dzelzceļnieks KS  sveic jau 12400 savu biedru, novēlot izturību un panākumus darba gaitās, un mudina – būvēt labāku pasauli kopā!