Jums ir jautājumi?
Jautājiet mums!
+371 67232211
info@laks.lv
latviski
по русски

Atsauksmes no cilvēkiem, kas jau izmantojuši Ekspress kredītu

Es esmu Arodbiedrības vēstneša pastāvīga lasītāja. Tas tiek piegādāts uz mūsu dzelzceļa staciju, un kādā no kārtējiem numuriem ieraudzīju bukletu par Ekspress kredītu, izlasīju tajā sniegto informāciju par nosacījumiem, un tas mani ieinteresēja, jo tieši tajā brīdī plānoju iegādāties ziemai malku. Sākumā pazvanīju uz Rīgu, tad uz biroju Daugavpilī un visu uzzināju. Pirmo reizi noformēšanai nācās aizbraukt uz biroju. Kredīta noformēšana man šķita ļoti ērta. Nevajadzēja aizpildīt nekādus liekus papīrus, kā to vajadzēja noformējot overdraftu, kuru biju izmantojusi iepriekš. Filiālē strādā ļoti patīkamas sievietes, un uzzinot, ka man jāpaspēj uz autobusu, palīdzēja man ar papīriem un visu ātri noformēja. Bet ja nepieciešamība pēc kredīta parādīsies atkārtoti, man atliks tikai piezvanīt, un viss gatavs. Starp citu, kā vienai no pirmajiem, kas noformējusi šo kredītu, man pasniedza nelielu dāvaniņu – krekliņu. Man liekas, ka nav pat ko uzlabot, viss jau tā ir labi. Ļoti ērti, ka ir tāda iespēja tik ātri tikt pie nepieciešamās naudas summas.. Turklāt visi maksājumi tiks automātiski atskaitīti no algas, un man pašai speciāli nekas nebūs jādara.

Ļubova Vepruka Straume


Es jau vienreiz esmu izmantojis līdzīgu pakalpojumu, un nolēmu paņemt Ekspress kredītu krājaizdevu sabiedrībā Dzelzceļnieks KS, jo jāatbalsta taču savs ražotājs. Bet ja nopietni, tad procentu likme šāda tipa kredītiem krājaizdevu sabiedrībā Dzelzceļnieks KS bija daudz izdevīgāka nekā citās vietās. Kredīta noformēšanai pirmo reizi bija nepieciešams doties uz biroju, bet pēc tam, ja parādīsies nepieciešamība, visu ātri un ērti var izdarīt caur elektronisko pastu. Jau pēc burtiski 2-3 stundām biju saņēmis naudu. Kaut arī neesmu profesionālis šajā lietā, bet šķiet, ka viss ir pārdomāts un ļoti labi darbojas. Ļoti ērti, ja ir pastāvīgi ienākumi, bet nav atsevišķu iekrājumu, un kādā brīdī rodas nepieciešamība pēc nelielas naudas summas.

Mihails Sidorovs


Veicu remontu dzīvoklī, un izrādījās, ka mazliet nesarēķināju līdzekļus. Nu jūs taču zināt kā gadās, visu nevar saskaitīt. Iepriekš ātros kredītus neesmu izmantojis, bet tā kā steidzami savajadzējās naudu, Ekspress kredīts bija tieši laikā un izrādījās ļoti ērts. Es noformēju kredītu pa telefonu, vienkārši piezvanīju, un jau četru stundu laikā saņēmu naudu. Kredīta apkalpošanā strādā ļoti patīkamas sievietes – visu veikli sagatavoja. Es esmu ļoti apmierināts ar saņemto pakalpojumu. Tagad staigāju pa dzīvokli un priecējos, ka remonts ir gandrīz pabeigts.

Igors Krjučkovs


Iepriekš līdzīgus kredītus neesmu izmantojis. Parādījās informācija. Ekspress kredīts krājaizdevu sabiedrībā Dzelzceļnieks KS tiek noformēts ātrāk, bet pats galvenais, procentu likme ir gandrīz divas reizes zemāka kā citās vietās, kur piedāvā līdzīgus pakalpojumus. Pirmajā reizē, protams, vajadzēja doties uz biroju, kur viss aizņēma aptuveni 15 minūtes. Nākamreiz, ja būs nepieciešams, varēšu vienkārši piezvanīt un visu nokārtot pa telefonu, kas man šķiet ļoti ērti.

Igors Rožkovs


Man ir VISA karte, kura dod iespēju izmantot papildu līdzekļus, bet tās procentu likme ir 20%, savukārt Ekspress kredītam krājaizdevu sabiedrībā Dzelzceļnieks KS tikai 16%. Šobrīd jāgatavo skolai bērns, un nolēmu paņemt kredītu tur, kur ir izdevīgāki nosacījumi. Noformēšana pagāja salīdzinoši ātri, un pat galvotājs nebija nepieciešams. Iespējams tas tādēļ, ka summa nebija liela. No rīta visu noformēju, un pusdienlaikā man vēl piezvanīja no biroja, bet pēcpusdienā jau saņēmu naudu. Ja godīgi, pat biju izbrīnīts, ka tik ātri. Apkalpošana arī ir laba. Vienīgais ko var novēlēt, tas ir vēl zemākas procentu likmes. Es jau ilgu laiku esmu krājaizdevu sabiedrības Dzelzceļnieks KS biedrs, un atceros, ka bija kredīti pat ar 13%. Bet šeit, protams, ir skaidrs, ka jāmaksā arī par ātrumu.

Aleksejs Surikovs

 


 

Jau trešo gadu to izmantoju krājaizdevu sabiedrības Dzelzceļnieks KS piedāvāto iespēju ņemt kredītu „Skola”, lai sūtītu skolā dēlu. Un šogad, kad aizbraucu uz Rīgu kārtot kredītu „Skola”, man piedāvāja noformēt Ekspress kredītu. Takā dēls mācās 9. klasē un šajā mācību gadā gaidāms izlaidums, un līdz ar to arī papildu izdevumi, tad nolēmu kāpēc ne. Pagaidām esmu to noformējusi, bet izmantojusi gan vēl ne. Bet, kad vajadzēs, atliks tikai piezvanīt un viss. Nebūs kārtējo reizi jātērē laiks, lai brauktu uz Rīgu, kā tas jādara ar citiem kredītiem. Aizpildīt visas formalitātes aizņēma nepilnas desmit minūtes. Domāju, ka mainīt šī kredīta apkalpošanā neko pat nevajag. Viss jau tā ir tik ātri un ērti.

Dace Liepiņa