Jums ir jautājumi?
Jautājiet mums!
+371 67232211
info@laks.lv
latviski
по русски

LAKS biedru pieredze

Kopš šī gada sākuma medijos ir aktualizēta un plaši izskatīta ātro kredītu tēma, kas ik pa laikam tiek ilustrēta ar to cilvēku stāstiem, kuri ir nonākuši grūtā finanšu situācijā šī pakalpojuma izmantošanas dēļ. Katram no mums ir labi pazīstams aizdevēju brīdinājums „Aizņemieties atbildīgi! Lūgums rūpīgi izvērtēt savas iespējas atmaksāt kredītu.” Bet vai mēs tiešām to darām pēc labākās sirdsapziņas?

LAKS biedri, kas ir nonākuši grūtā finanšu situācijā nepārdomāti aizņemoties un rūpīgi neizvērtējot piedāvāto kredītu nosacījumus, dalās pieredzē, lai ar savu piemēru brīdinātu kolēģus no iespējamo kļūdu pieļaušanas.

 

Tie ir tikai daži piemēri no LAKS pārkreditēšanas prakses, kas liek aizdomāties par to, cik svarīgi ir izvērtēt tirgū esošu aizdevēju kredītu piedāvājumus. Mūsu biedru intervijas vēlreiz apstiprina, ka pārkreditējot savas saistības LAKS, viņi ir ieguvēji,  jo jūtami samazinājās viņu izdevumi, kas ceļ viņu ikdienas dzīves labklājību.

Priecāsimies, ja mūsu biedru pieredze palīdzēs Jums aizņemties gudri 
un izvairīties no iespējamām finanšu problēmām!

Sazinieties ar mūsu speciālistiem, un viņi atbildēs uz Jums svarīgiem jautājumiem par pārkreditēšanas iespējām: tālr. 67232211, 67704072, mob.tālr. 28231919, e-pasts: info@laks.lv