Jums ir jautājumi?
Jautājiet mums!
+371 67232211
info@laks.lv
latviski
по русски

Priekšrocību programma

Jo ciešākā sadarbība, jo lielāks ieguvums!

Priekšrocību programma krājaizdevu sabiedrības biedriem, kuri aktīvi un regulāri izmanto krājaizdevu sabiedrības piedāvātos finanšu pakalpojumus, sniedz unikālu iespēju izmantot LAKS piedāvātos finanšu pakalpojumus uz vēl izdevīgākiem, ekskluzīviem nosacījumiem.

Balstoties uz izmantoto finanšu pakalpojumu skaitu un summu, LAKS biedriem tiek piešķirts priekšrocību programmas līmenis – bronzas, sudraba vai zelta. Līmeni piešķir kad darbojas vismaz viens no nosacījumiem: kopējo pakalpojumu skaits, vai viena darījuma summa.

Piemēram, ja biedrs ir izmantojis vismaz 5 kredītu pakalpojumus, viņam tiek piešķirts bronzas līmenis, neatkarīgi no kredītu summas. Tai pat laikā, ja viena kredīta summa ir bijusi EUR 1500, bet skaits bijis mazāks par 5 – biedram arī tiek piešķirts bronzas līmenis.

Priekšrocību programmas līmeņi

Noguldījumi:

Līmenis Noguldījumu
skaits
Summa, EUR Bonusi 
(no standarta procentu likmes)
Bronza 5 3 000 +0.15%
Sudrabs 10 7 000 +0.25%
Zelts 15 14 000 +0.5%


Kredīti:

Līmenis Kredītu skaits Summa, EUR Bonusi 
(no standarta procentu likmes)
Bronza 5 1 500 -0.5%
Sudrabs 10 7 000 -1%
Zelts 15 14 000 -1.5%


Atkarībā no piešķirtā līmeņa, katrs biedrs saņem īpašu procentu likmes piedāvājumu kredītiem un noguldījumiem.

Piemēram, ja biedrs ar sudraba priekšrocību programmas līmeni veido uzkrājuma noguldījumu uz 6 mēnešiem eiro, viņa ieguldījuma gada procentu likme būs 0,75% parasto 0,5% vietā (0,5%+0,25%). Vai arī, ja biedrs, kuram ir piešķirts priekšrocību programmas zelta līmenis, paņem Kredītu automašīnas iegādei, tad viņa kredīta gada procentu likme sastādīs 7,5%, taču šī kredīta standarta procentu likme ir 9% gadā (9%-1,5%).

  • Lai pievienotos programmai nav nepieciešams īpaši pieteikties, jo sasniegtais līmenis tiek piešķirts automātiski.
  • Informāciju par sasniegto līmeni un to, cik daudz pakalpojumu vai kāda summa trūkst nākamā līmeņa sasniegšanai var saņemt LAKS centrālajā birojā vai pie sava aģenta.
  • Turpiniet aktīvi izmantot LAKS finanšu pakalpojumus uz izdevīgākiem nosacījumiem, un galvenais, atcerieties - jo ciešākā sadarbība, jo lielāks ieguvums!